rodinné fotografování

1 800 Kč
1-2 hodiny fotografování v mnou nebo vámi vybrané lokalitě
min. 15 ks fotografií v digitální podobě v tiskové kvalitě + všechny další fotografie, které vyjdou
dodání do 14 dnů
osobní on-line galerie
sleva na tisk fotografií
malé překvapení jako bonus 

to chci!

  • Jak fotografování probíhá?
Sejdeme se na předem domluveném místě. Při focení je pro mě nejdůležitější pohoda všech členů rodiny. Ze začátku se snažím fotografovat celou rodinu pohromadě, poté jednotlivé členy spolu a nakonec portréty dětí, popř. i rodičů, pokud chtějí.

  • Co si obléci na rodinné focení?
Mám zkušenost, že výsledný dojem z fotografií velmi ovlivní volba vašeho oblečení. Zkuste zvolit oblečení bez výrazných nápisů, popř. rodinu sladit do podobných barev. Ideální je, když si maminka vybere oblečení, ve kterém jí bude dobře a podle toho sladí zbytek rodiny. Samozřejmě není třeba nic lámat přes koleno :) Pokud preferujete nápisy a výrazné barvy nebo mají děti oblíbený jeden kousek oblečení a žádný jiný nechtějí, prostě přijďte v tom, co máte rádi. 


  • Kdy a jak obdržíme výsledné fotografie?
Ihned po fotografování nahraji fotografie do editačního programu, vyberu ty nejlepší a provedu profesionální úpravu - ořez, barvy, mírná retuš, doostření. Úpravy proporcí neprovádím. Všechny fotografie poté obdržíte v tiskové kvalitě prostřednictvím on-line galerie. Fotografie si můžete stáhnout a využít slevový kód na tisk, popř. celou galerii sdílet s rodinou či přáteli. Dodání fotografií garantuji do 14 dnů od termínu focení. 


Fotografie ve formátu RAW neposkytuji. 

PORTFOLIO

Fotografie z předchozích focení pro představu o výsledných fotografiích. Fotografování lze domluvit ať je jaro, léto, podzim nebo zima, jelikož každé roční období má své jedinečné kouzlo. Ať už čekáte miminko nebo chcete památku na určité období vašich dětí nebo byste rádi fotografii vašeho domácího mazlíčka, ráda vám věnuji svůj čas a společně se pokusíme vykouzlit fotografie, které vás a vaši rodinu zahřejí u srdíčka při jejich prohlížení.